Sarrerak Zumaia
Sarrerak Zumaia

Egutegia – Calendario

Datozen ekitaldiak

Data Eguna Ordua Izenburua
03 MAR IGANDEA 12:30 KUTXARTEAN
01 MAR - 04 MAR HAINBAT EGUN 19:30 Sala de profesores
15 MAR OSTIRALA 20:00 Zeozertan dabil baina ez dakit zertan

Aurreko ekitaldiak

Data Eguna Ordua Izenburua
24 OTS - 26 OTS HAINBAT EGUN 19:30 Negu hurbilak
25 OTS IGANDEA 17:00 Patrick
17 OTS - 19 OTS HAINBAT EGUN 19:30 Valle de sombras
18 OTS IGANDEA 17:00 El fantasma de Canterville
16 OTS OSTIRALA 20:00 OLAGARRUA
11 OTS - 12 OTS HAINBAT EGUN 19:30 La memoria infinita
12 OTS ASTELEHENA 15:00 “Ez gara jaitsiko!” Pirritx, Porrotx eta Marimotots
11 OTS IGANDEA 17:00 El arca de Noé
02 OTS - 05 OTS HAINBAT EGUN 19:30 Perfect days
04 OTS IGANDEA 17:00 Kina & Yuk
27 URT - 29 URT HAINBAT EGUN 19:30 Los que se quedan
28 URT IGANDEA 17:00 Migrazioa, bidaia ahaztezina
26 URT OSTIRALA 20:00 BÚHO (en castellano)
19 URT - 22 URT HAINBAT EGUN 19:30 Wonka
13 URT - 15 URT HAINBAT EGUN 19:30 El maestro que prometió el mar
14 URT IGANDEA 12:30 Loti Ederrak
12 URT OSTIRALA 20:00 Erik eta Win
07 URT IGANDEA 19:30 Gospel kontzertua: The Spolem Girls
23 ABE - 30 ABE HAINBAT EGUN 17:00 La navidad en sus manos
28 ABE OSTEGUNA 18:00 Tomaxen abenturak: Misterioa ikasgelan
17 ABE - 18 ABE HAINBAT EGUN 19:30 Napoleón
17 ABE IGANDEA 17:00 Wish: el poder de los deseos
16 ABE LARUNBATA 19:30 HITZEZ HITZ ikuskizuna
15 ABE OSTIRALA 20:00 Kanpora sartzen
08 ABE - 11 ABE HAINBAT EGUN 19:30 Ocho apellidos marroquís
01 ABE - 04 ABE HAINBAT EGUN 19:30 La ermita
03 ABE IGANDEA 19:30 Bidasoa 2018-2023
03 ABE IGANDEA 17:00 Nobitaren Dinosauro Berria
24 AZA - 27 AZA HAINBAT EGUN 19:30 Vidas pasadas
26 AZA IGANDEA 17:00 Trolls 3: Todos juntos
17 AZA - 20 AZA HAINBAT EGUN 19:30 Alimañas
19 AZA IGANDEA 17:00 Boo Kwai eta museoaren lapurreta
11 AZA - 13 AZA HAINBAT EGUN 19:30 Chinas
12 AZA IGANDEA 12:00 Andereño
10 AZA OSTIRALA 20:00 Ez naiz inoiz Dublinen egon
03 AZA - 06 AZA HAINBAT EGUN 19:30 O corno
05 AZA IGANDEA 17:00 La Patrulla Canina: La superpelícula
27 URR - 30 URR HAINBAT EGUN 19:30 Los asesinos de la luna
29 URR IGANDEA 17:00 El osito Boom
21 URR - 23 URR HAINBAT EGUN 19:30 Sound of freedom
22 URR IGANDEA 17:00 Vampiro al rescate
22 URR IGANDEA 12:00 Bidai on, Amona Braulia!
20 URR OSTIRALA 20:00 Familia Sarekada
13 URR - 16 URR HAINBAT EGUN 19:30 Cerrar los ojos
15 URR IGANDEA 17:00 Richard la cigüeña y la joya perdida
06 URR - 09 URR HAINBAT EGUN 19:30 Las chicas están bien
08 URR IGANDEA 17:00 Me he tragado un extraterrestre
29 IRA - 02 URR HAINBAT EGUN 19:30 La voz del sol
01 URR IGANDEA 17:00 Abentura erraldoia
22 IRA - 25 IRA HAINBAT EGUN 19:30 El sol del futuro