Sarrerak Zumaia
Sarrerak Zumaia

Egutegia – Calendario

Datozen ekitaldiak

Data Eguna Ordua Izenburua
Sentitzen dugu! Ez dago aurreikusirik

Aurreko ekitaldiak

Data Eguna Ordua Izenburua
15 EKA - 17 EKA HAINBAT EGUN 19:30 Un año difícil
07 EKA - 10 EKA HAINBAT EGUN 19:30 Back to black
09 EKA IGANDEA 17:00 Amigos imaginarios
31 MAI - 03 EKA HAINBAT EGUN 19:30 Segundo premio
02 EKA IGANDEA 17:00 Garfield: La película
25 MAI - 27 MAI HAINBAT EGUN 19:30 Siempre nos quedará mañana
26 MAI IGANDEA 17:00 Deep sea. Sakontasunera bidia bat
24 MAI OSTIRALA 20:00 Algaraka bakarrizketa lehiaketa
18 MAI - 20 MAI HAINBAT EGUN 19:30 Nina
19 MAI IGANDEA 12:00 Ali Baba eta 40 lapurrak
17 MAI OSTIRALA 20:00 Esnearen kolorekoa
10 MAI - 13 MAI HAINBAT EGUN 19:30 La casa
12 MAI IGANDEA 17:00 Emma y el jaguar negro
03 MAI - 06 MAI HAINBAT EGUN 19:30 Radical
05 MAI IGANDEA 17:00 Kung Fu Panda 4
26 API - 29 API HAINBAT EGUN 19:30 Los niños de Winton
28 API IGANDEA 17:00 Dragoi jagolea
20 API - 22 API HAINBAT EGUN 19:30 Pequeñas cartas indiscretas
21 API IGANDEA 17:00 Un rey supermono
19 API OSTIRALA 20:00 MASUSTONDOEN PATIOA
12 API - 15 API HAINBAT EGUN 19:30 La familia Benetón
29 MAR - 01 API HAINBAT EGUN 19:30 Madame Web
31 MAR IGANDEA 17:00 La aventura infinita
22 MAR - 25 MAR HAINBAT EGUN 19:30 Secretos de un escándalo
24 MAR IGANDEA 17:00 ¡Corre, Tiger, corre!
16 MAR - 18 MAR HAINBAT EGUN 19:30 Políticamente incorrectos
17 MAR IGANDEA 17:00 Museoaren zaindariak
15 MAR OSTIRALA 20:00 Zeozertan dabil baina ez dakit zertan
08 MAR - 11 MAR HAINBAT EGUN 19:30 Pobres criaturas
10 MAR IGANDEA 17:00 Katak, la pequeña ballena
01 MAR - 04 MAR HAINBAT EGUN 19:30 Sala de profesores
03 MAR IGANDEA 12:30 KUTXARTEAN
24 OTS - 26 OTS HAINBAT EGUN 19:30 Negu hurbilak
25 OTS IGANDEA 17:00 Patrick
17 OTS - 19 OTS HAINBAT EGUN 19:30 Valle de sombras
18 OTS IGANDEA 17:00 El fantasma de Canterville
16 OTS OSTIRALA 20:00 OLAGARRUA
11 OTS - 12 OTS HAINBAT EGUN 19:30 La memoria infinita
12 OTS ASTELEHENA 15:00 “Ez gara jaitsiko!” Pirritx, Porrotx eta Marimotots
11 OTS IGANDEA 17:00 El arca de Noé
02 OTS - 05 OTS HAINBAT EGUN 19:30 Perfect days
04 OTS IGANDEA 17:00 Kina & Yuk
27 URT - 29 URT HAINBAT EGUN 19:30 Los que se quedan
28 URT IGANDEA 17:00 Migrazioa, bidaia ahaztezina
26 URT OSTIRALA 20:00 BÚHO (en castellano)
19 URT - 22 URT HAINBAT EGUN 19:30 Wonka
13 URT - 15 URT HAINBAT EGUN 19:30 El maestro que prometió el mar
14 URT IGANDEA 12:30 Loti Ederrak
12 URT OSTIRALA 20:00 Erik eta Win
07 URT IGANDEA 19:30 Gospel kontzertua: The Spolem Girls